ÁLLÁS, KARRIER

 Tisztelt Látogató!
Ezen az oldalon aktuális állásajánlatainkról, az azok betöltéséhez szükséges elvárásainkról tájékozódhat. Amennyiben valamelyik hirdetésünk felkelti érdeklődését, kérjük, hogy jelentkezését a következő e-mail címre, vagy levelezési címre szíveskedjen elküldeni: hr@bandk.hu, illetve 2200 Monor, Mátyás király u. 11.

Magyar tulajdonban lévő, 25 éve a piacon vezető pozíciót betöltő épületgépészeti termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cégünk Budapest és Pest megye területére keresi új kollégáját

Területi képviselő pozícióra.

 Mindig is érdekelt a területi képviselői állás? Nem szeretnél hétfőtől péntekig az irodában ülni?

Szeretnél az építőipar kiemelkedő szereplőivel jó kapcsolatokat kialakítani?
Ha a változatos munkakörnyezet is inspiráló a számodra és még jól is kommunikálsz, valamint a fentiekre is igen a válaszod, akkor Téged keresünk!

Feladataid:

Területi napjaid során kapcsolattartás a jelenlegi ügyfelekkel, valamint új potenciális üzleti kapcsolatok kiépítése.
Irodai napok során (hétfő és péntek) az ajánlatok írása és kezelése, vevői rendelések menedzselése, valamint adminisztrációs feladatok várnak Rád.

Előnyben részesülsz a Többi jelölttel szemben, ha van diplomád, angol vagy német nyelvismereted, illetve ha kiigazodsz az épületgépészet világában.

Természetesen céges autót, telefont, laptopot biztosítunk.
Fizetésed minden hónapban fix, ami félévente bónuszrendszerünknek megfelelően egészítünk ki.
Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk

hr@bandk.hu

További információ cégünkről:

www.bandk.hu

A B&K Kft élhajlítógép kezelésében jártas, lemezlakatos munkatársat keres

Elvárásaink:

- élhajlítógépen való önálló munkavégzés
problémamegoldó képesség, terhelhetőség

Amit kínálunk:

-  változatos feladatok
-  önálló és csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye: Monor, Jókai u. 9-11.

Fényképes önéletrajzokat a következő címre várunk:

hr@bandk.hu

A B&K Kft gyakorlattal rendelkező AWI hegesztő  munkatársat keres

önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, terhelhetőség
- alumínium lemezek hegesztésében  való jártasság előny

Munkavégzés helye: Monor, Jókai u. 9-11.

hr@bandk.hu

Utoljára módosítva / Last modified: 2018.10.23

Kereskedelem: H-2200 Monor Mátyás kir. út 13. | Telefon: 29-413-553 |
Fax: 29-413-535 | e-mail:bandk@bandk.hu | GPS: Lat 47°20'51" Long 19°26'39"
Gyártás: H-2200 Monor Jókai út 9-11. | Telefon: 29-613-540 | Fax: 29-613-558 |
e-mail:gyartas@bandk.hu | GPS: Lat 47°21'00" Long 19°26'05"